20 C
Tirana

Ish bashkëshorti i bën komentin epik Adrolës, ja si i përgjigjet ajo.

VENDI

Këtë vit Adrola Dushi është e përzgjedhura e Ardit Gjebreas, për të prezantuar festivalin Kënga Magjike. Bukuroshja ka shkëlqyer në dy netët e para gjysmëfinale dhe presim të shohim se çfarë ka rezarvuar për sot.

Paraqitja e saj në festival është komentuar shumë dhe sigurisht nuk kanë munguar komplimentat nga miqtë dhe të afërmit e saj. Por, mesa duket komentin më epik për Adrolën ia kanë dërguar ish bashkëshortit të saj.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar Adrola tregon komentin që dikush i ka çuar Adisit. Ça paske heq ti mor i shkretë. Muhabet me veten ke pas bo 3 vjet?

Ky mesazh është pritur me humor nga modelja, e cila tregon se dhe nëse do bente kurs, ska kurs që mund ta merrte përsipër. Komentei më funny nga të gjithë ata që kam parë është ky që i ka shkuar babait të Troit. Edhe po të kisha bërë kurs, ska kurs që më merr përsipër, shkruan Adrola.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT