16 C
Tirana

Inis Gjoni bëhet nostalgjike poston foton e vjetër me Ana Likën.

VENDI

Inis Gjoni prej kohësh është një nga emrat më të njohur të teatrit një regjisore por edhe një nënë që i duhet të ndajë orët e saj mes profesionit dhe detyrës si nënë duke i kushtuar kohë vajzës së saj Coco Antonel.

Sot Inisi është bërë nostalgjike duke u kthyer pas në kohë. Ajo ka postuar një foto të disa viteve më parë në të cilën shfaqet me mbesën e saj Ana Lika e cila asokohe ka qenë vetëm një vogëlushe.

Në këtë foto Inisi shfaqet me një fustan të zi të shkurtër e plot sharm. Pas postimit të kësaj fotoje nuk kanë munguar edhe komentet e ëmbla dhe komplimentet për Inisin e cila ruan akoma freskinë e rinisë.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT