12 C
Tirana

img_8207.jpg

img_8206.jpg
img_8208.jpg

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Sindi qan me lot pasi Juli e shau keq nga familja/ Nëna ime u...

0
Emisioni “Për’puthen” nisi sot krejtësisht ndryshe. Sindi i kërkoi produksionit të diskutonte për një video ‘live’, në Instagram mes Julit dhe Alesandros. Sipas Sindit,...

BARDH SPAHIA: ME 25 PRILL BANORET NE VELIPOJE DO TE VOTOJNE PER PROGRAMIN E...

0
Postimi i Bardh Spahise Banorët në Velipojë e dinë që 25 Prilli është dita për të zgjedhur ose kriminelët ose ndryshimin. Përballë harresës 8 vjeçare të...

POLITIKA NGUSHËLLON PËR HUMBJEN E HAXHI FEJZI ZAGANJORIT

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Sheh Haxhi Fejzi Zaganjorit në moshën 76-vjeçare. Kreu...

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: 50.000 doza të tjera brenda 10 ditëve

0
Kryeministri Rama ka ndarë lajmin e mirë për ardhjen e 50.000 mijë dozave të tjera vaksinash kundër Covid 19. “Sapo kemi arritur marrëveshjen për...

“Ne mund ta bejme Shqiperine…” Tom Doshi uron festen e pashkeve

0
Deputeti dhe kryetari i partise Sicialdemokrate Tom Doshi me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka uruar festen e Pashkeve te gjithe besimtareve...