13.5 C
Tirana

img_7624

img_7615
12

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Avokadot jeshile apo të zeza, cilat janë më të mira për shëndetin?

0
Një ushqim i shijshëm dhe shumë i ushqyeshëm, që shpesh ngatërrohet me perimet, por që është në fakt është një frut i pasur me...

Alvisa rikthehet, përballet me Bashkimin

0
Alvisa dhe Bashkimi janë përballur më në fund me njëri tjetrin në Prime e sotëm. Alvisa tha se arsyeja kryesore e kthimit në Përputhe është...

“Jam me ty deri në frymën e fundit” Graniti reagon pasi Fifi humbi ndjenjat...

0
Ish-banori i Big Brother VIP, Granit Cana ka shprehur mbështetjen e tij të plotë për Fifin, pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e së martës. Përmes...

Energji pozitive brenda shtëpisë së Big Brother Vip/ Banorët organizojnë mbrëmje muzikore

0
Teksa po rrinin në oborrin e shtëpisë banorët kanë ndezur atmosferën duke kënduar me njëri-tjetrin. Fifi bashkë me Valonin i kanë dhënë shtëpisë dhe banorëve...

“U bë e famshme duke kërkuar burrë, nuk meriton të quhet VIP?”, vjen reagimi...

0
Antonela është banorja më e re që i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri por duket që me hyrjen e saj kanë...