31.5 C
Tirana

img_7445.jpg

img_7444.jpg
img_7446.jpg

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Po raportonte live, tifozi i Feyenoord puth gazetaren shqiptare

0
Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e...

Rovena Stefa: Më gjeni një burrë nga Kosova, nuk iki më nga këtu

0
Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa ka dhënë një intervistë për mediat në Kosovë. Këngëtarja po fliste për dashurinë e madhe që ndjen për shqiptarët e Kosovës...

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë një “sekret” nga martesa e tyre

0
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashur shqiptar.   Dyshja e famshme janë prej disa vitesh bashkë. Së fundmi, dyshja e...

Aksidentoi 20-vjeçaren në vizat e bardha dhe u largua, arrestohet shoferi i dyshuar

0
Një tjetër aksident ka ndodhur te vijat e bardha në kryeqytet.   Uniformat blu kanë njoftuar se kanë vënë në pranga shoferin e mjetit i cili...

Mentor Haziri: RTSH më tradhëtoi keq. Ata bëjnë pazare për të fituar siç bënë...

0
Kur thua muzikë e mirë të shkon mendja tek një artist si Mentor Haziri. Gjithmonë ka sjellë muzikë shumë të mirë për publikun shqiptar...