14.5 C
Tirana

img_7136.jpg

img_7112.jpg
1571428545_Screenshot2

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

VERIU PO IDENTIFIKOHET SI VENDI I MBETJEVE, PERVEC QYTETIT, BASHKIA HARRON DHE THETHIN

0
Në qendrën e Thethit, një situatë shqetësuese ka ngritur shqetësimin e banorëve dhe vizitorëve. Mbeturinat e grumbulluara në hyrje nuk janë pastruar për një...

“Nuk lejoj askënd të më ulë mua vlerat” / Efi përplaset ashpër me Luizin

0
Gjatë javës u komentua gjërë e gjatë shpallja e Efit finalist. Kjo e fundit spektaklin e shkuar, u shpall finalistja e dytë, gjë e...

Opinionistët-Efit/ “Përse kur ky presion erdhi kundrejt teje nga Luizi, ti nuk e pranove?”

0
Sa i përket debatit mes Luizit dhe Efit, opinionistët komentuan situatën. Zhaklin: Luizi është i qëndrueshëm në paqëndrueshmërin e tij. Herë i ka afruar banorët,...

Qetsori surprizohet nga bashkëshortja e tij, ata kërcejnë bashkë në oborr

0
Qetsori ka rrëfyer brenda shtëpisë historinë e dashurisë me bashkëshorten e tij, të cilët kurorëzuan martesën përpara shumë vitesh. Ai është shprehur se ka një...

Komente seksiste ndaj Jorit? Debat i ashpër mes Luizit, banorëve dhe opinionistëve

0
Gjatë javës, banorët realizun një sfidë me pyetjen “Përse një banor nuk e meriton finalen? Të gjithë ata dhanë argumentat e tyre se përse një...