5.5 C
Tirana

img_3953

img_3953
img_3953

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Do gëzohesh po doli Monika/ Iliri habit Arjolën me përgjigjen…

0
Monika dhe Iliri kanë pasur një raport mjaft të ngushtë në fillimet pas hyrjes në Big Brother VIP. Por gjërat ndryshuan me kalimin e...

Momenti më i keq i Donaldit/ Të gjithë banorët e lënë vetëm…

0
Me sa duket Donaldi është një forcë e vërtetë brenda në shtëpinë e Big Brother Vip. Aq i fortë sa banorët e tjerë kanë...

Njihuni me gruan që shëtit botën duke mbajtur djalin e saj mbi shpinë

0
Djali i saj Jimmy, 26 vjeç, ka lindur me probleme fizike e mendore. Ai vuan nga hipopituitarizmi një gjendje që ndër të tjera pengon...

“Turp të kesh”/Beniada Nishani acarohet nga Monika Lubonja: Kujdes se…

0
Një debat i ashpër ka ndodhur midis Monika Lubonjës dhe Beniada Nishanit brenda shtëpisë së “BBV”. Shkak u bë acarimi që patën dy konkurrentet...

“Ajo ka kapur tjetrën për flokësh”/ Iliri bisedon me Antonelën: E nxore Bigun, uroj...

0
Gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar, debati i Antonelës dhe Big Mamës bëri që kjo e fundit të linte shtëpinë më të famshme në...