5.5 C
Tirana

img_3488

img_8278

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Pas BBV Luiz Ejlli thyen rekordin e ri ne Eurovizion

0
Festivali i madh evropian i muzikës, Eurovision, si çdo muaj ka publikuar në YouTube listën me 20 këngët më të dëgjuara të këtij festivali...

Maestro urinoj ne kove diten e djeshme por e gjen balaja nga Teatri i...

0
“Vëllai i madh” i ka vënë banorët në një sfidë të vështirë ditën e djeshme, që kishte të bënte me rezistencën e secilit banor....

‘Turp të kesh, urinon para një nëne beqare’, Valbona shpërthen keq ndaj Maestros

0
Maestro ka gjetur një mënyrë se si të kryejë nevojat personale pa u eliminuar nga sfida e rezistencës. Ai është mbuluar me batanije dhe...

Diskutime për nominimet/ Luizi: Më duket sikur del situata nga kontrolli

0
Zinxhiri i shpëtimit ishte tema kryesore që u diskutua nga banorët, pas mbarimit të lojës me pyetje, ku fituese u shpall Dea Mishel. Banorët po...

Olta u drejtohet vajzave: Të jemi më tolerante me njëra-tjetrën

0
Mbrëmja e sotme i gjeti vajzat të mbledhura në oborr. Për herë të parë që prej hyrjes në shtëpi, ato u mblodhën të gjitha...