10.5 C
Tirana

Iku nga politika por ish deputeti i PS-së na prezanton me lopën: Kjo është Nala ime

VENDI

Dashamir Peza, ish-deputeti i Partisë Socialiste ka habitur së fundmi ndërsa ka publikuar një foto me lopën e tij.

 

Në foto shihet teksa Peza ndodhet pas lopës të cilën ka zgjedhur ta quajnë ‘Nala’ . Kujtojmë se Peza u bë i njohur para 12 vitesh kur pallati në pronë të tij u kthye në sherr mes Policisë Bashkiake dhe asaj të Ren dit pasi Inspektoriati i Ndërtimit kishte vendosur ta shembte.

 

Ndërkohë pas kësaj, Peza u bë pjesë e politikës, duke u përfshirë në Partinë Socialiste.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT