3.5 C
Tirana

“Ikonë absolute e bukurisë”, Spartak Ngjela “s’ndalet”, i komenton Bora Zemanit: Estetikisht ke arritur të jesh si një kryevepër arti

VENDI

Avokati Spartak Ngjela është një përdorues i rregullt i rrjeteve sociale kur herë pas here nuk nguron të lerë dhe ndonjë koment pikant nëpër statuset e ndjekësve të tij.

 

Ai shpesh ka bërë komplimente të shumta duke iu drejtuar gazetares Elinda Sulejmani apo edhe këngëtares, Rovena Ibrahimi.

 

Së fundmi Ngjela nuk ka kursyer as komplimentet ndaj moderatores Bora Zemani.

 

“Bora, ti tani je një ikonë absolute e bukurisë në ekranet e Shqipërisë. Prandaj, estetikisht, ke arritur të jesh si një kryevepër arti për një audiencë shumë të gjerë.Suksesi që keni vendosur në Shqipëri, për ju, do të mbetet si një memorie historike. Ju përshëndes miqësisht…” shkruan ai në një foto të moderatores.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT