20.5 C
Tirana

I ra të fikët në shtëpi, shokët e Luizit e pranojnë: Po është e vërtet që ka bërë një operacion, por…

VENDI

Gjatë këtyre dy muajve publiku ka qenë i pavendosur se cilin version të besojë sa i përket Luiz Ejllit.A është ai sëmurë dhe kjo po mbahet e fshehtë? Apo analizat ishin të sakta dhe ai është shëndosh e mirë?

Gjatë puntatës së fundit të emisionit ‘Glamour Zone’, Joni dhe Mario , dy shokët e ngushtë të Luizit i janë përgjigjur pyetjeve thumbuese të moderatores Ester Bylyku. Ata sqaruan fillimisht nëse janë të vërteta thashethemet se Luizi luan bixhoz dhe nëse është dashuruar me Kiarën sepse ngjan me ish të dashurën e tij Megi Topalli.

 

Por nuk mund të lihej pa përmendur edhe sëmundja dhe operacioni i rrallë i Luizit. Shokët e Luizit: Absolutisht nuk është e vërtetë. Luizi është shëndosh e mirë. Ester Bylyku: Disa ditë mëparë u bënë virale në rrjetet sociale disa pamje ku u tha se Luizit i kanë rënë të fikët për shkak të ‘sëmundjes së rrallë.’ Për këtë arsyje sipas thashethemeve produksioni fiku kamerat. Sa e vërtetë është?

 

Shokët e Luizit: Nuk i kanë rënë të fikët dhe aq më pak nga një sëmundje. Si mund t`i bien të fikët një personi dhe të gjithë banorët të qëndrojnë aq të qetë? Ester Bylyku: Ai ka treguar në një intervistë të mëparshme se ka kryer një operacion të rrallë. Si qëndron e vërteta? Shokët e Luizit: Po është e vërtetë që Luizi ka kryer një operacion por të siguroj që nuk është shumë i rrallë. Madje nuk është larg. Deri te dhëmballa (qesh)

 

- Advertisement -

TE FUNDIT