15.5 C
Tirana

I Pushon Zemra Për 5 Minuta, Doktorët Detyrohen T’i Presin Duart, Motra: Mbledh Çaj Me Dhëmbë…

VENDI

E ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqitare ka qenë Pranvera e cila ka rrëfyer historinë e dhimbshme të vëllait të saj.

 

Në moshën 8-vjeçare ai shkoi të mblidhte arra me shokët e tij dhe hipi në një shtyllë për t’i arritur, por e zuri korrenti.

 

Ai përfundoi në spital por duart e tij kishin pësuar djegie të thellë dhe doktorët ishin të detyruar që t’ja prisnin të dyja për t’i shpëtuar jetën.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT