-0.5 C
Tirana

“I ke do vite, me bo kshu budalliqesh”, këngëtarja shqiptare dezinfekton ushqimin, fansat i përvishen

VENDI

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha i ka habitur të gjithë fansat me foton e fundit në Instagram ku shfaqet duke dezinfektuar ushqimin që po konsumonte.

 

“Kujdes po! Panik jo!”, shkruan këngëtarja krah postimit që duket si një shaka për të kaluar me sportivitet situatën aktuale ku ndodhemi.

 

Megjithatë shumë fansa i kanë komentuar Mihrijes të bëjë kujdes pasi dezinfektuesi nuk përdoret për ushqime dhe mund të jetë helmues. Mihrija ka treguar se gjatë peridhës së izolimit ka qëndruar në shtëpi më bashkëshortine saj Naimin.

 

“Kemi pasur momente kur kemi thënë të na kishin mbyllur kështu ditët e para të dashurisë sonë. Ta kishim pasur shtëpinë tonë vetëm për vete. Por edhe tani mirë e kaluam”, tha ajo e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT