12.5 C
Tirana

“I doli sheshit”/ Partnerja e Ronaldos zbulon pa dashur zonën intime (Foto)

VENDI

Georgina Rodriguez ka ndezur rrjetin me një foto të publikuar së fundmi. Partnerja e yllit portugez, Cristiano Ronaldo, është shfaqur në një foto familjare në pishinë, por pa dashur ka zbuluar më shumë se ç’duhet.

 

Bukuroshja spanjolle ka zbuluar zonën intime dhe ky detaj është vënë re nga ndjekësit e vëmendshëm në rrjete sociale, të cilët kanë hedhur komente të shumta në drejtim të saj.

 

Së fundi ajo është përfolur se është në pritje të një bebi, por lajmi nuk është konfirmuar ende nga ccifti, që po rrisin së bashku katër fëmijë, 2 prej të cilëve të përbashkët.

 

Ylli i Juventusit i ka dhënë fund karantinës së tij në Portugali, dhe është rikthyer në Itali, për yë rinisur me stërvitjet intesive, në pritje të ristartimit të SERIA A.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT