23.5 C
Tirana

“I bekuar qofsh çdo ditë të jetës”, emocionon Ardit Gjebrea, çfarë ka ndodhur?!

VENDI

Moderatori dhe producenti i njohur shqiptar Ardit Gjebrea ka ndarë një video shumë emocionuese në rrjetet sociale. Djali i tij i madh Joni sot feston ditëlindjen dhe ai ka gjetur një mënyrë shumë emocionuese për ta uruar.

Gjebrea ka ndarë një video të djalit të tij teksa i uron ditëlindjen ndërkohë që ata janë në largësi.

“Gëzuar ditëlindjen Jon Gjebrea! E bekuar qoftë çdo ditë e jetës tënde”- shkruan ai.

- Advertisement -

TE FUNDIT