3.5 C
Tirana

Humbi kontrollin e automjetit, aksidentohet rëndë banorja e ‘Big Brother’ (FOTO)

VENDI

Banorja e “Big Brother”, Aisleyne Horgan-Wallace ka pësuar aksident. Makina e saj doli jashtë kontrollit dhe u përplas me një mur, ndërsa 43-vjeçarja u dërgua në një ambulancë me barelë.

 

Aisleyne tha për MailOnline se ishte në “dhimbje dhe agoni, ishte e mërzitur kur mjekëve iu desh t’i prisnin veshjet e saj të sportit Versace dhe nuk mund të ndalonin të vjellat pas aksidentit”.

 

Sipas Insajder, ajo po pret t’i nënshtrohet një terapie, e cila do të përcaktojë nëse do t’i rikthehet përditshmërisë.

 

Ndërkohë, 16 personazhe të famshëm po kalojnë 12 javë stërvitje rigoroze përpara se të përballen me një kundërshtar në kafaz për luftën e tyre të madhe më 24 qershor në OVO Arena Wembley.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT