18.5 C
Tirana

Horoskopi javor nga Paolo Fox/ Çfarë ka rezervuar java e fundit e Tetorit për shenjën tuaj

VENDI

Lexoni më poshtë parashikimin e astrologut të famshëm italian për këtë javë:

Dashi Siç horoskopi i Paolo Fox parashikon për javën e ardhshme, ju mund të keni shumë kundërshtime planetare, kështu që do të jetë më mirë të mbani një profil të ulët. Mbajeni edhe pak më shumë, sepse jeni afër dhjetorit, një muaj plot mundësi. Në punë, nëse dikush nuk ju jep atë që meritoni, do të duhet të krijoni një strategji të re.

Demi Do të duhet shumë maturi në dashuri, veçanërisht nëse marrëdhënia juaj ka pasur disa momente të tensionuara. Mundohuni të mos diskutoni për paratë, sepse sa më afër fundit të vitit, shqetësimi më ekonomik do të bëhet një problem i paqëndrueshëm për çiftin.

Binjakët Me Venusin përsëri të favorshëm, dashuria dhe jeta juaj afektive do të rifillojnë ngjitjen, por ju duhet të lini pas jush kujtimet e trishtuara. Kujdes sidomos në fillim të javës! Mund të ketë ende një farë konfuzioni në punë, por Jupiteri dhe Saturni i favorshëm do t’ju ndihmojnë dimrin e ardhshëm.

Gaforrja Këto janë ditë të vlefshme për dashurinë, por muaji nëntor do të vendosë çiftet e lëkundur në vendin e tyre. Disa marrëdhënie afatgjata po kalojnë momente të tensionuara, por në përgjithësi prapë do të jetë një javë e mirë.

Luani Sipas horoskopit të Paolo Fox, javën e ardhshme do t’ju duhet t’i jepni hapësirë ndjenjave, duke përfituar nga kthimi i Venusit në një pozicion të favorshëm. Çiftet do të duhet të marrin kohë për të adresuar një çështje praktike, qoftë në lidhje me pasurinë, strehimin apo një ndryshim.

Virgjëresha Vendimet e marra në dashuri në kohët e fundit po dëshmojnë se janë fituese: nuk mund të shihej ndryshe harta juaj astrologjike e kësaj periudhe. Ata që janë ende beqarë do të thotë se kanë zgjedhur të jenë vetëm ose se janë kushtëzuar nga një dëmtim i së kaluarës.

Peshorja Të mërkurën tjetër Venusi do të zbresë në shenjën tuaj dhe do të sjellë në plan të parë dashurinë. Ylli i dashurisë do të mbështesë të gjitha marrëdhëniet romantike, por ato me njerëz të pjekur dhe të besueshëm do të jenë veçanërisht të favorizuara.

Akrepi Gjatë javës, një humor i keq ose ndonjë diskutim i nxehtë mund të lindë për shkak të një dështimi në dashuri. Nëse keni qenë duke pritur për përgjigje që nuk kanë ardhur kurrë, mund ta keni të vështirë të rikuperoni qetësinë tuaj dhe ta lini këtë përvojë pas jush.

Shigjetari Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, java e ardhshme do të jetë pozitive për historitë e reja. Por nuk duhet të premtoni gjëra që nuk do të jeni në gjendje t’i mbani. Jini të sinqertë me veten: A ju pëlqen vërtet personi me të cilin dilni? Eshtë koha të jepni një përgjigje.

Bricjapi Në dashuri, nëse ka pasur probleme në kohët e fundit, do të jetë e mundur t’i zgjidhni ato, veçanërisht në ditët e para të javës. Marrëdhëniet më të gjata do të bëjnë përparim të dukshëm në ditët në vijim. Në frontin e punës ende nuk ka garanci, prandaj përpiquni të kurseni diçka!

Ujori Në dashuri po përjetoni një moment emocionesh të përziera. Nga njëra anë, një marrëdhënie shumë e mbyllur ju shtyp, nga ana tjetër ju doni të keni një pikë referimi të sigurt dhe të besueshme pranë jush. Për fat të mirë, më 28 tetor, Afërdita do të jetë përsëri e favorshme dhe do të ndihmojë.

Peshqit Fundi i Tetorit do të karakterizohet nga disa ngatërrime në dashuri që do të duhet të përpiqeni t’i zgjidhni, duke ruajtur kthjelltësinë. Për fat të mirë, Nëntori do të fillojë si një muaj që do të ju lejojë të bëni paqe.

- Advertisement -

TE FUNDIT