25.5 C
Tirana

Horoskopi Javor nga Meri/ Kjo shenjë horoskopi do marrë propozim

VENDI

Astrologia e njohur Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit dhe një prej tyre është Luani. Personat e kësaj shenje do marrin një propozim të këndshëm dhe pompoz. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

 

Dashi- Sot do jeni midis planeve te vogla dhe gjerave te vogla ne dukje dhe gjerave te medha. Mos besoni me shume se duhet ne propozimie te medha

Demi- Nje inisiative e vogel ekonomike do zbuloj mundesi dhe themele te medha dhe te qendrueshem. Mjafton te mos beni gabime trashanike

 

Binjaket- Ne fushen e bashkepunimeve hapet nje mundesi e madhe dhe nje etape e re. Shfrytezoni momentin por mos hidhni poshte kerkesat tuaja Gaforrja- Gabime dhe pengesa te vogla ligjore do ju stresojne diten dhe do ju marrin shume kohe e mund derisa ti mbyllni. Kujdes me shendetin

 

Luani- Mund te kurorezoni nje ndjenje te madhe ne dashuri apo ne nje propozim te kendshem dhe pompoz e te shkelqyer ashtu sic doni ju

Virgjeresha- Sot do kuptohet sa te forta i keni themelet qe ju mbajne ne nje pune apo ne nje karriere te vertete. Do viheni ne prove dhe mos bini preh e joshjeve

 

Peshorja- Dilemat e dites se sotme mund te zgjidhen vetem me pjekuri dhe maturi pasi do keni dy propozime dhe duhet te zgjidhni me te mirin por jo ne dukje

Akrepi- Mundesite te perparoni ekonomikisht jane te medha por edhe pengesat duken te medha vetem se nuk jane aq te medha sa duken

 

Shigjetari- Do gjeni nje mik te vogel per punet tuaja te medha dhe energjine tuaj. Ky person mund te jete i gjithanshem dhe do perpiqet megjithate ju meritoni shume me teper

Bricjapi- Ju duhet nje zgjidhje e zgjuar per nje difekt ne pune apo ne nje marredhenie qe ka mbetur e pasqaruar dhe ju ka humbur kohe e nerva sidomos ne pune

 

Ujori- Vetem ju dini te pershtasni te sotmen me te ardhmen ne menyre qe t’i beni te gjitha gjerat edhe nga larg edhe nga afer

Peshqit- Super optimist cdo gje do shkoj mrekullisht mjafton te mos lini pas dore njerezit qe ju kane afruar ndihme ne momentet e veshtira.

- Advertisement -

TE FUNDIT