3.5 C
Tirana

Horoskopi i Paolo Fox 18 maj 2022: gjithçka që yjet kanë rezervuar për të mërkurën

VENDI

Horoskopi nga Paolo Fox, Dashi: Kjo e mërkurë 18 mund të jetë një ditë kur në dashuri, të gjitha pyetjet do të marrin përgjigjet e duhura. Në punë, përpiquni të shtendosni më shumë veten.

 

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Dashuria nuk është aq e thjeshtë, por do të shihni që do të gjeni një zgjidhje që tju kuptojnë më mirë dhe më shumë. Në punë dëgjoni shefin tuaj dhe mësoni gjëra të reja që vijnë si risi.

 

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: Mos i konsideroni të mirëqenë ata që keni përreth dhe filloni t’i dëgjoni veten tuaj për njeriun që është pranë jush. Në punë gjërat shkojnë mirë, por problemet tuaja personale po pushtojnë të gjitha vendimet që merrni.

 

Horoskopi për Gaforren nga Paolo Fox: Zemërlehtësia juaj po bëhet gjithnjë e më e shpeshtë. Mundohuni të merreni me atë që ju shqetëson, me thelbin e problemit dhe jo stisje nga më të ndryshmet. Në punë ka ardhur një moment që duhet të sillni në mend dhe mos harroni kurrë se nga e keni nisur.

 

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Gjërat në sferën intime mund të jenë më mirë, mos u kënaqni me kaq. Në punë, mos e lini mënjanë idenë për të pasur një udhëtim të këndshëm.

 

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Jeni duke kaluar një periudhë jo fort të mirë dhe dashuria mund të jetë një mundësi e mirë për ta lënë pas këtë që përballeni, ndaj mos kini frikë të forconi raportin tuaj. Në punë gjërat janë duke u bërë ca si më të vështira.

 

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Nëse ia keni vënë syrin dikujt, ky është momenti sepse keni të gjitha kartat në tavolinë për të dalë me sukses. Në punë shkëlqeni me një tjetër energji që junka pushtuar dhe të gjithë po e vënë re.

 

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Mos i ndrydhni ndjenjat nga frika se mund të ndodhë që mos t’i përjetoni më. E ardhmja para jush e rezervon sërish këtë ndjesi. Në punë do të keni mundësinë që prisni, por kjo do të ndodhë vetëm nëse punoni shumë.

 

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Mundohuni të vendosni veten në qendër të botës tuaj, fundja, bota jote je ti, pastaj gjithkush tjetër. Në punë mund të bëni më shumë, mos u stepni, besoni në idetë tuaja.

 

Horoskopi i Bricjapit nga Paolo Fox: Mos kini kaq frikë nga gjykimi i të tjerëve, vazhdoni me kokën lart dhe mos u tutni nga askush, pra mos i lëkundni ndjenjat që keni. Në punë kërkoni dhe pranoni këshilla, nuk ka asgjë të keqe.

 

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Jeni të shqetësuar për dikë që doni. Kape telefonin dhe pyete se çfarë po ndodh. Puna po shkon mirë, vazhdoni kështu.

 

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Mund të ketë lajme të mëdha të papritura në sferën e dashurisë. Puna gjithashtu mund të ketë një ndryshim drastik.

- Advertisement -

TE FUNDIT