5.5 C
Tirana

Horoskopi i dites se hene, ja cfare parashikojne yjet per ju sot…

VENDI

Horoskopi Paolo Fox Dashi:

 

Ditë me fat për zemrën për sa kohë që nuk mbylleni në shtëpi! Në punë, mos i nënvlerësoni njohuritë dhe risitë, ato mund të jenë veçanërisht të dobishme!

Horoskopi Paolo Fox Demi:

 

Kjo ditë nis me pak polemika, përpiquni të mos krijoni diskutime të kota. Në punë, për më tepër, ka çështje të vogla ekonomike për t’u zgjidhur.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

 

Ndryshimet pozitive po vijnë në dashuri, bëhuni gati. Në punë, kultivoni kontakte, ato mund të sjellin bashkëpunime interesante.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox:

 

Në dashuri, ndjenjat janë pak si të bllokuara, nëse keni diçka për t’i thënë partnerit tuaj, bëjeni deri nesër (e martë 10). Ndërkohë në punë jeni disi të pakënaqur, do të dëshironit më shumë mbështetje.

Horoskopi Paolo Fox Luani:

 

Në dashuri përpiquni të jeni të qetë edhe nëse duhet të përballeni me përgjegjësi të reja. Në punë, nga ana tjetër, Jupiteri i favorshëm ofron lajme nga nesër, e martë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha:

 

Favorizoni ndjenjat sot, planifikoni diçka me të dashurin/ën tuaj! Në punë, nëse ka vështirësi, ato do të zgjidhen së shpejti.

Horoskopi Paolo Fox Peshorja:

 

Hëna e favorshme jep emocione të mira, përpiquni të mos jeni shumë kritikë. Në punë, nga ana tjetër, duhet maturi për çështjet ekonomike.

Horoskopi Paul Fox Akrepi:

 

Në dashuri, kushtojini vëmendje shumë fjalëve sot, para se të thoni diçka, numëroni deri në 10! Në punë, nga ana tjetër, favorizoni nismat e reja, por kushtojini vëmendje shpenzimeve!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox:

 

Kohë e mirë për çiftet, Jupiteri duket i favorshëm dhe ndihmon projekte të reja. Në punë nga ana tjetër favorizohen profesionistët e lirë, lajmet e mira janë në rrugë e sipër.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox:

 

Në dashuri, nëse ka pasur tensione, tani mund të gjeni çelësin e problemit. Në punë, megjithatë, mos bëni hapa false, por përpiquni të mendoni me kujdes për të gjitha propozimet që vijnë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

 

Në dashuri, favorizohen sot njohjet e reja, tregoni se dini të viheni në dispozicion. Nga ana tjetër në punë duhet të ruani qetësinë, nuk është koha për polemika.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox:

 

Në dashuri, Hëna në kah të kundërt krijon një shqetësim sot. Në punë, nga ana tjetër, zgjidhjet vijnë, por duhet të keni durim.

- Advertisement -

TE FUNDIT