22.5 C
Tirana

Horoskopi ditor, e marte date 18 maj 2021

VENDI

Dashi

Nëse dikush ju intereson dhe ju përgjigjet pozitivisht qëndrimeve tuaja, provoni një qasje sot. Në punë, ka ditë kur mund të vijnë lajme të mira.

Demi

Kini kujdes nga marrëdhëniet me Akrepin, Luanin dhe Ujorin që janë konfliktuale. Në punë ju gjithashtu mund të pranoni diçka të re, por vlerësoni mirë.

Binjakët

Mos e nënvlerësoni një takim, edhe nëse ka një diskutim për t’u adresuar. Në punë, nëse jeni në krizë, mos bëni hapa të rrezikshëm.

Gaforrja

Një miqësi e re mund të bëhet e rëndësishme rreth qershorit. Lajmet të mira priten në punë: suksesi mbërrin në shtator.

Luani

Sot Hëna është në shenjën tuaj dhe ju zgjoni një dashuri të thellë. Në punë, ata që studiojnë ose kërkojnë punë duhet të lëvizin me kujdes.

Virgjëresha

Është dita për të qenë të kujdesshëm ndaj ndjenjave. Në punë, shumë presin lajme, por në këtë moment është e nevojshme të reflektoni para se të veproni.

Peshorja

Në këtë periudhë ka më shumë dëshirë për të dashur, nëse jeni duke kërkuar personin e duhur me të vërtetë mund ta takoni. Në punë është një periudhë e vështirë por Jupiteri dhe Saturni janë të favorshëm për kontakte të reja.

Akrepi

Ditë stresuese për shkak të Hënës disonante. Në punën disa momente të paparashikuara janë të mundshme, qëndroni vigjilentë sot.

Shigjetari

Hëna e favorshme: ka rikuperime për çiftet në krizë. Në punë, shumë janë përballur me një problem, por nuk nervozohen edhe nëse ka rutinë.

Bricjapi

Situata përmirësohet në dashuri, Hëna nuk është më e kundërta. Në punë ekziston një pengesë për të kapërcyer që është pak e vështirë.

Ujori

Një ditë më e nënshtruar për shkak të Hënës së kundërt… shtyji diskutimet për në datën 20. Në punë, nëse diçka nuk shkon në mënyrën e duhur, është koha të rebeloheni.

Peshqit

Kjo pjesë e dytë e majit nuk i zgjidh të gjitha problemet tuaja të dashurisë por Jupiteri fillon një tranzit në shenjën tuaj! Në punë ka një propozim edhe nëse gjithçka duket se është ende larg, qershori do të jetë më mirë.

- Advertisement -

TE FUNDIT