10.5 C
Tirana

Horoskopi ditor, e hene date 3 maj 2021

VENDI

Dashi

Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë.

Demi

Është një periudhë e ndërtimit të qëllimeve të reja që duhen arritur. Maji do të jetë një muaj që do t’ju japë kënaqësi të madhe, veçanërisht në vendin e punës.

Binjakët

Yjet e kësaj dite ushqejnë dëshirën për t’u çliruar nga ndonjë barrë. Sidomos në lidhje me ndjenjat. Nëse keni disa kohë që keni kryer një lidhje dashurie, mbase është koha t’i jepni fund.

Gaforrja

Ekziston energji e mirë, por edhe një lloj tensioni themelor që keni vazhduar për ca kohë tani. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të bien në sy për aftësitë tuaja të shkëlqyera.

Luani

Dita për tu shfrytëzuar pasi mund të ketë goditje organizative që do t’ju bëjnë paksa nervoz.

Virgjëresha

Ju keni zakon të dëshironi të planifikoni të gjitha angazhimet tuaja, tërë jetën tuaj dhe të të tjerëve gjithashtu. Mahnitni veten duke jetuar një ditë pasi vjen duke ndjekur instinktin dhe jo arsyen me çdo kusht.

Peshorja

Ju mendoni se gjithçka mund të zgjidhni me diplomacinë tuaj dhe të përpiqeni ta vini në veprim në çdo rast.

Akrepi

Ndoshta është koha e duhur për të planifikuar hapin tuaj të ardhshëm dhe të ardhmen tuaj.

Shigjetari

Do të jetë një ditë shumë interesante falë Hënës në një aspekt të favorshëm dhe një Jupiteri të rëndësishëm. Energjitë që më në fund do të gjeni do t’ju ndihmojnë të arrini qëllimet që i keni vendosur vetes.

Bricjapi

Zakonisht e planifikoni jetën tuaj me kujdes dhe kur diçka nuk shkon siç duhet përfundoni duke u nervozuar. Mendoni se në jetë jo gjithçka shkon siç e kemi imagjinuar kështu që duhet të dini të përshtateni me situatat.

Ujori

Rekomandohet të flisni në këtë ditë në vend që të krijoni dëme. Bëni të qartë se kujt ia keni borxh përndryshe rrezikoni të prishni marrëdhëniet.

Peshqit

Mos u izoloni sepse kjo ditë mund të sjellë lajme të rëndësishme. Dilni, kaloni kohë me miqtë dhe të dashurit.

- Advertisement -

TE FUNDIT