14.5 C
Tirana

Hajde twerk hajde: Romeo dhe Jonida bëjnë namin me videon e fundit

VENDI

Jonida dhe Romeo jo vetëm që janë kthyer në çiftin më të pëlqyer nga publiku, por ata tani po bëjnë namin me kërcimet e tyre. Në kërcimin e fundit të realizuar në Tik Tok, Jonida dhe Romeo shfaqen ndryshe nga herët e tjera.

 

Ata e nisin kërcimin normalisht, por më pas ritmi ndryshon dhe po ashtu lëvizjet e çiftit. Romeo shfaqet duke bërë twe rk ndërsa Jonida kërcen prapa tij duke bërë sikur i gjuan.

 

Kërcimet e çiftit po pëlqehen shumë e gjithashtu po shpërndahen jashtë mase.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT