-0.5 C
Tirana

Gruaja zbulon si i bënë gratë të mbesin shtatzënë: Ky çift u bënë me fëmijë pas 30 viteve kur erdhën te unë

VENDI

Këtë javë, në ciklin e emisioneve “Porosia e Lokes” në Kojshia Shoë, mysafire ishte zonja Bukuri Sopjani nga lagjia Hajvali komuna e Prishtinës. Ajo në këtë emision tregoi se si iu ndihmon grave të mesin shtatzënë, shkruan Korrespodenti.

 

Zonja Sopjani, ka treguar një ngjarje për një çift të cilët nuk kishin pasur fëmijë për 30 vite martesë, ndërsa tani janë bërë me fëmijën e parë pasi kishin bërë vizitë tek ajo. Në këtë emision, zonja Sopjani tregoi edhe disa raste të tjera për të cilat pretendon se ka pasur sukses, si dhe për metodat që ajo aplikon për t’iu ndihmuar grave që të mbesin shtatzënë.

 

Për më shumë, shikojeni videon e më poshtme.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT