12.5 C
Tirana

Gruaja e Ermal Fejzullahut feston ditëlindjen por urimin më të bukur e mori nga vjehrri! (FOTO)

VENDI

Ariana Fejzullahu, që është bërë shumë e njohur në rrjete sociale për historinë e dashurisë me Ermal Fejzullahun dhe stilin e veçantë, ditën e sotme feston 34-vjetorin e lindjes.

Mes mesazheve të shumta të urimit nuk munguan ato nga njerëzit e saj më të afërt.

Ermali zgjodhi ta uronte partneren e jetës me pak fjalë, por që thonë shumë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar Ermali përkrah një fotografie të Arianës.

Ndërsa urimi i Sabri Fejzullahut, vjehrrit të saj, i ka surprízuar të gjithë. Ai ka postuar po ashtu një foto të nuses së shtëpisë dhe i ka bërë një dedíkim plot dashuri, që me siguri çdo vajzë do e kishte zili.

“Atë ditë të madhe që erdhe na e zbukurove shtëpinë ti lule e jona. Edhe 100 të tjera”, ka shkruar Sabriu, duke treguar vlerësimin e madh që ka për nusen e djalit.

Mbrëmjen e djeshme me rastin e ditëlindjes së saj, Ariana orgànizoi një super festë me gjithë mikeshat e saj, ku nuk munguan dhe disa vajza të famshme.

Në rrjete sociale s’munguan pamjet nga super festa, ku ndër të tjera ishte e pranishme partnerja e Ledrit, Sara Hoxha, këngëtaret Kida e Dhurata Dora, etj.

Vetë Ariana shkëlqeu nga koka tek këmbët e veshur me një bluzë gri me temina dhe xhinse, pamje që e bënte të dukej séksi dhe paksa sportive njëkohësisht.

- Advertisement -

TE FUNDIT