12.5 C
Tirana

“Gratë gjatë përdhunimit i dorëzohen kënaqësisë”, deklarata shokuese e Ngjelës, Zhaku debat të fortë me avokatin

VENDI

Një deklaratë e habitshme e avokatit Sparatak Ngjela, ëhstë bërë temë e fortë debati mes tij dhe Zhaklinë Lekatarit në “Më ler të flas”, ndërsa flitej për një fenomen të rëndë siç është përdhunimi.

 

Për avokat Ngjelën gratë dhe vajzat gjatë përdhunimit kanë një moment ku i dorëohen kënaqësisë.

 

Deklaratë kjo e cila u cilësua si e papranueshme nga ana e Zhaklinë Lekatarit, në një moment që theksohet nga një personazh publik siç është avokat Ngjela.

 

Për lekatarin deklarata të tilla që ulin nivelin e grave dhe vajzave shqiptare ndikojnë në rritje e abuzimit nga ana e burrave.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT