5.5 C
Tirana

“Gjoksi i madh më rrezikon jetën”, habit modelja: Njerëzit më urrejnë kur më shohin

VENDI

Një modele pretendon se gjoksi i saj i madh e ka vënë atë në rrezik dhe ajo shpreson ta zvogëlojë sa më parë.

 

Modelja ukrainase Louisa Khovanski, 28 vjeç, filloi të kishte probleme me gjoksin e saj kur ishte vetëm nëntë vjeç dhe shpesh ngacmohej për madhësinë më të madhe se mesatarja. Si e rritur, ajo ka dhimbje të vazhdueshme dhe nuk ndihet rehat në çdo gjë që vesh dhe e ka të vështirë të ushtrohet në palestër.

 

Në tetor 2019, ajo iu bashkua OnlyFans dhe megjithëse mund të fitojë deri në 50,000 £ në muaj në faqe, ka frikë se e ardhmja e saj do të jetë në rrezik për shkak të “pasurive të saj natyrore”. Louisa, e cila ka 2.5 milionë ndjekës në Instagram, tani po planifikon të zvogëlojë gjoksin pasi dëshiron të pranohet në shoqëri dhe beson se procedura është vendimtare për sigurinë e saj.

 

Më duhet të vesh rroba të gjera në jetën time të përditshme për të mos e vënë veten në rrezik. Nuk më lejohet të vesh bluza të lezetshme si vajzat e tjera, pasi njerëzit përreth do të më urrejnë për gjoksin tim. Njerëzit më shikojnë kur kam veshur xhaketa apo bluza, e prandaj vesh rroba të mëdha. Nuk është faji im që kam trashëguar një madhësi të madhe gjoksi, por Instagram dhe YouTube për shembull kanë një politikë standarde të dyfishtë, gjë që më bën të ndihem nën presion.

Më krahasojnë shumë me Pamela Anderson, por me gjoks natyral. Unë do ta konsideroj operacionin kur të rritem për t’i bërë gjërat pak më të përshtatshme.

 

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT