10.5 C
Tirana

Giuseppe vë në siklet Luljetën në takim: Kur ke bërë s*ks për herë të fundit?

VENDI

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”, në liqenin e Artificial të Tiranës.

Konkurrenti nga Italia i bëri si dhuratë një buqetë me lule Luljetës. Biseda e tyre filloi me jetën private por më pas kaloi edhe në gjëra tepër in time.

Giuseppe: Më the që ke bashkëjetuar.

Luljeta: Po kam bashkëjetuar për një kohë të shkurtër më parë, por nuk jam martuar. S’më ka pëlqyer martesa.

Giuseppe: Kur ke bërë dashuri për herë të fundit?

Luljeta: Nuk të flas dot për kete pjese është shumë private.

Giuseppe: Unë nuk rri dot pa bërë dashuri jam burrë i fortë, nuk rri dot.

- Advertisement -

TE FUNDIT