12.5 C
Tirana

Gafa e radhës e Rudina Magjistarit, këngëtarja e njohur vihet në siklet në kamera: Qenushin ia bën fëmijë të tretë

VENDI

Moderatorja Rudina Magjistari njihet për lapsuset e shumtë që bën gjatë drejtimit të emisionit. Ajo ka bërë së fundmi përsëri një gafë teksa kishte të ftuar në emision këngëtaren Nertila Koka.

 

Kjo e fundit ndodhet në Suedi së bashku me familjen. Teksa po bënte intervistën në lidhje me Skype, moderatorja i tha se gëzon dy vajza dhe një djalë.

 

Ndërsa artistja reagoi duke i shpjeguar se, “Qenushi është djali”, dhe më pas shpèrthyen të qeshurat mes tyre.

- Advertisement -

TE FUNDIT