11.5 C
Tirana

FUTET KUNDRAVAJTJE ,AUTOVETURA PERPLAS MOTORÇIKLETEN

VENDI

Aksident automobilistik ne hyrje te Lezhes .Një makinë eshtë përplasur me një motorr.
Është dëmtuar lehtë drejtuesi i motorrit. Mesohet se ai eshte derguar ne spital dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.
Makina ka bere manover te gabuar duke u futur kundravajtje ne karburant teksa eshte perplasur me motorricikleten.
Drejtuesi i motorrit ka shpetuat per mrekulli pasi ka patur ne koke skafandren

- Advertisement -

TE FUNDIT