9.5 C
Tirana

Ftesë në 5 në BBV/ I ftuari i radhës i Oltës është Kristi

VENDI

I ftuari i dytë i Oltës në emisionin “Ftesë në 5” ka qënë Kristi.

 

Ai ka folur për pasionet e tij, eksperiencën e tij në Big Brother si dhe për krisjen e miqësisë me Oltën.

 

Biseda e tyre është shoqëruar me batuta dhe të qeshura.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT