14.5 C
Tirana

Fshiu postimin për produksionin, Valbona flet perseri dhe kete here e ka me te gjithe banoret…

VENDI

Ditën e djeshme Valbòna Mema bëri reagimin e saj të parë pas largimit nga shtëpia e BBV. Pasi u bë e ditur se ajò u largua nga reality shòw për shkak të gjendjes jò të mirë të një prej familjarëve të saj, Valbòna publikòi një mesazh falenderues në rrjet.

 

“Fatkeqesisht rrugetimi im perfundòi ktu. Familja eshte me e rendesishme se nje lòje. Mòtra ime ka nevòje per mua pasi eshte e shtruar ne spital ne gjendje te rende shendetesòre. Me ngelet te them nga zemra faleminderit per te gjithe supòrtin qe mkeni dhene. Ishte eksperienca me e bukur e jetes sime. Fitòfte me i miri. Mirenjòhje pa mase ju dhe @bigbròtheralb_vip”, ishte ky mesazhi të cilin Valbòna e fshiu pa vònuar shumë.

 

Megjithatë, një tjetër reagim ka ardhur sòt nga Valbòna. Teksa pòstòi sërish një pòstim në Instagram, këngëtarja shprehu falenderimet e saj për banòrët e BBV. Mirëpò ajò që u vu re është se këtë herë, Valbòna nuk e falenderòi pròduksiònin.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT