3.5 C
Tirana

Frederik Ndoci shokon me rrëfimin e tij “Vajza ime nisi drogën që 13 vjeç”

VENDI

Frederik Ndoci, ka treguar së fundmi se me vajzën e dytë, Klean,

ka marrëdhënie shumë të mira, por njëkohësisht ai ka ndarë me publikun dhe një histori të vështirë të jetës së saj. Në emisionin “Glamour Zone” Ndoci rrëfeu se vajza ia ka dalë të heqë dorë.

Ester Bylyku: Gjatë një show televiziv, Klea (vajza e dytë e Frederik Ndocit), ka thënë që ka filluar rrugën e drogës që 12 vjeç, ndërsa 13-vjeç e kishte gjetur veten duke konsumuar drogë. Si është e vërteta e kësaj historie?

“Ishte një periudhë shumë e keqe e vajzës sime Klea. Duket se e ka ndier largimin tim, sepse ishte shumë e lidhur me mua dhe ka parë realitetin në anën tjetër që nuk ishte shumë pozitiv për të dhe më kollaj e kanë atë jetën e vagabondazhit se të të dhurojnë një tufë me lule.

Edhe Klea ishte adiccted, e varur nga lëndët narkotike. Shansi i saj ishte që shpëtoi nga ky addiction dhe hapi një emision televiziv.”-përfundoi ai.

- Advertisement -

TE FUNDIT