5.5 C
Tirana

FOTOT: Lulzim Basha mbledh “5 të mrekullueshmit” dhe “dhëndrin”, pasi Meta e nxorri jashtë loje

VENDI

Lulzim Basha praktikisht që prej së shtunës, është jashtë loje, pasi drejtimi i betejës opozitare është marrë nga Ilir Meta.

 

 

Madje, këtë javë nuk ka lajmëruar as ndonjë protestë, në pritje se si do të vazhdojë beteja e Metës me mazhorancën.

 

 

Dhe, duke qenë se aktualisht është jashtë loje, sot ka mbledhur “5 të mrekullueshmit”, Mediu- Shehi-Ndoka-Duka-Dule,

 

si dhe dhëndrin dhe drejtuesit kryesorë të PD-së, për të vendosur se çfarë do të bëjnë, në mënyrë që të bëhen edhe ata të dobishëm në betejën kundër Ramës.

 

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT