9.5 C
Tirana

FOTO/Kuzhinieri i njohur shtrohet në spital, dyshohet se po vuan nga tumori në tru

VENDI

Kuzhinieri i famshëm, Ozdemir Burak, i cili njihet në mbarë botën si CZN Burak, është shtruar në spital. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një foto të postuar në Instagram, ku shfaqet i ulur në një shtrat spitali.

 

Megjithëse Burak nuk ka dhënë më shumë detaje për shëndetin e tij. Ndërkohë, sipas mediave vendase, kuzhinieri po vuan nga tumori në tru.

 

CZN Burak është bërë i njohur për shkak të metodologjisë së tij të veçantë të gatimit të ushqimeve të ndryshme turke dhe siriane. Videot e tij duke përgatitur vakte të mëdha ushqimi në pjata po aq të mëdha u bënë virale. Ai madje njihet për përgatitjen e ushqimit vetëm duke parë në kamera.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT