9.5 C
Tirana

FLORI MUMAJESI BEN DEDIKIMIN PREKES PER ATE QE I MUNGON… : “NDIHEM I DOREZUAR PA TY!”

VENDI

Diten e djeshme Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni kane prezantuar kengen e tyre “E para” tek “Kenga Magjike”.

 

Por pas gjithe mbeshtetjes nga fansat dhe te njohurit Florit i mungon shume mbeshtetja e tij me e madhe, nena, e cila nderroi jete pak muaj me pare.

 

Mbremjen e djeshme Flori ka bere nje dedikim per te ne Instagram ku shpreh mungesen dhe dhimbjen e madhe qe i ka lene.

 

”Hera e pare qe nuk me vjen mesazh nga ty.Nuk ka dite qe nuk e vuaj mungesen tende por edhe pse u mundova te mos dorezohem sot gati ndihem i dorezuar pa ty. Se me ka marre malli me te mbajt ere ne qafe, me ka marre malli me te puth, me te pa, me te prek, me me shkrujt sa me ke pare ne tv, e te me thuash si dola e pastaj te marr ne telefon te flas me ty, me ta degju zerin e me me thene djali mamit”.-shkruan Flori duke e shoqeruar me kengen “Dhemb” ne sfond.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT