31.5 C
Tirana

Flor Binaj dhe Ledio Lako flasin për largimin nga Portokallia

VENDI

Florjan Binaj dhe Ledio Lako janë dy nga personazhet më të njohur të spektaklit të humorit “Portokalli”, të cilët prej kohësh kanë zbavitur publikun me batutat e tyre.
Prej vitesh, ato kanë skalitur personazhe të ndryshme, të cilët kanë mbetur në memorien e publikut.

Të ftuar së fundmi në emisionin “Thumb”, dy aktorët e njohur janë pyetur nëse kanë menduar të largohen nga spektakli “Portokalli”.

“Jeta është e çuditshme, ne nesër mund të ikim edhe të dy nga Portokallia!”– u shpreh Ledio.

Ndërkohë Flori shtoi me humor: “Meqë ra llafi do ikim ne se vajti ore!”

- Advertisement -

TE FUNDIT