13.5 C
Tirana

Fjalët thonë se Beyonce me Jay-Z duan të marrin në pronësi makinë më të shtrenjtë në botë

VENDI

Disa ditë më parë, Rolls-Royce prezantoi makinën më të shtrenjtë në botë. Ky është modeli Boat Tail, me vlerë 23 milion euro, i cili e ka marr frymëzimin nga jahtet, pra emri “bishti i barkës”, që do të thotë “sterna e anijes”.

 

Sipas Page Six, prapa automjetit mbresëlënës është një nga çiftet më të fuqishëm në botën e sobisë, Beyonce dhe Jay-Z.

Mediat amerikane flasin për një “porosi të veçantë” të çiftit, i cili dëshironte të merrte një bizhuteri makine, diçka që nuk është konfirmuar ende nga industria britanike e makinave.

- Advertisement -

TE FUNDIT