3.5 C
Tirana

Fifi thotë se Arbana Osmani i ka borxh

VENDI

Këngëtarja e njohur, Fifi ka zbuluar se moderatorja Arbana Osmani i ka një “borxh” pa shlyer.

 

Ajo tregoi se kishin vënë bast me njëra-tjetrën, nëse do lidhej apo jo brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, gjë e cila nuk ndodhi.

 

Më tej, Fifi tha se që nga ai moment është shumë e mërzitur me Arbanën.

 

Kujtojmë që ajo aktualisht po shijon romancën me biznesmenin, Adis Patushin dhe duket që janë shumë të lumtur së bashku. noa.al

- Advertisement -

TE FUNDIT