9.5 C
Tirana

‘Fevziu’ e pyet sesa të dashura ka pasur, Spartak Ngjela i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e tij (VIDEO)

VENDI

Avokat Spartak Ngjela i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Klanfornia’ u provokua nga personazhi Gilberti që imiton gazetarin Fevziu. Ai e pyeti avokatin se sa të dashura ka pasur.

Biseda:

Gilberti: Zoti Ngjela sa të dashura keni pasur?

Ngjela: Kam një shprehje. Xhentëllmeni nuk i tregon puthjet.

Gilberti: Kemi marrë vesh se shumica e të dashurave të tua nuk iu thërrasin Spartak Ngjela, por Tak Ngjala.

Ngjela: E para e punës ju nuk mund të njihni asnjë nga të dashurat e mia.

Gilberti: Kanë kërkuar gazetarët dhe e kanë gjetur në terren.

Ngjela: As Gazetarët. Unë kam vetëm një titull, avokat.

- Advertisement -

TE FUNDIT