20.5 C
Tirana

Festa e çmendur e Atdheut për ditëlindje, kapet mat me dy femra (VIDEO)

VENDI

Atdheu i ‘PerPuthen’ ka festuar ditelindjen ne nje club ne kryeqytet. Ai ka zgjedhur te jete mes miqve te shumte dhe me te mire.

Janë siguruar disa foto nga ditëlindja ku shihen se nuk mungojnë konkurrentet e PerPuthen por dhe miq te tjera si blogeri Olti Curri apo aktorja Arjola Demiri.

I urojme Atdheut festa dhe ditelindja akoma me madhështore!

Atdhe Xharavina ditën e djeshme ( e mërkurë) ka festuar ditëlindjen e tij.

Pas befasive e urimeve epike të Sarës me torten në formë gjoksi të femres, festa vazhdoj në lokal ku të pranishëm ishin shoqëria e Atdheut dhe një pjesë e ish-konkurrentëve të “Për’Puthen”

Gjatë kësaj nate nuk munguan edhe befasi të tilla si balerina që kërcyen pranë djaloshit nga Gjakova.

Por festat e “çméndura” për ditëlindjen e tij duke se po vazhdojnë akoma edhe sot.

Në një pamje të publikuar Atdheu shihet mes dy femrave i zhvéshur lart dhe në një pòzitë jo fort të lakmueshme nga Sara sigurisht.

Kur jemi te kjo e fundit, bukuroshen bjonde nuk e pamë mbrëmë në asnjë postim nga festa e mbrëmshme e ditëlindjes dhe e njëjta ndodh edhe sot.

Nuk dihet nëse Sara është pjesë e kësaj feste në anije dhe çfarë po ndodh mbetet të shihet!

- Advertisement -

TE FUNDIT