9.5 C
Tirana

Fation Kuqari reagon pas lidhjes së Andit dhe Melisës: “Jam i lumtur që tani e mori vesh edhe…”

VENDI

Fation Kuqari teksa ka mbyllur takimet me Melisen eshte shprehur se ajo frekuentohej me dike tjeter brenda Perputhen dhe asokohe e akuzoi per marredhenie me Andin.

 

Tani qe Melisa dhe Andi kane aprovuar marredhenien e tyre, ka ardhur koha qe te flase Fationi. Nje ndjekes i shkruan se nuk e besuan por Fationi kishte pasur te drejte.

 

“S’dua të merrem me këtë çështje, sepse e kam lënë me kohë, por një gjë do e them dhe e mbyll këtu. Për diçka jam i lumtur që edhe vetë mamaja e Melisës e mori vesh që unë po thosha të vërtetën dhe që kisha të drejtë dhe vajza e saj dinte ta bënte shumë mirë vik timën… mori vesh që si kisha faj. Tani sa për çiftin i uroj sa më shumë fat bashkë dhe të jenë të lumtur. E them me zemër”- ka shkruajtur Fationi.

- Advertisement -

TE FUNDIT