18.5 C
Tirana

FATI YT SOT, HOROSKOPI 9 MAJ 2020

VENDI

Dashi Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar dhe nëse keni hasur në vështirësi, është momenti i rikuperimit. Mundohuni që të mos izoloheni dhe të rrini pranë njerëzve të cilët i keni përzemër. Në punë duhet kujdes, në mënyrë që të mos jeni impulsiv. Nis për ju një fazë rikuperimi në punë.

 

Demi Mos u lodhni shumë gjatë kësaj dite. Në dashuri jeni përballur me një sërë problemesh, por tani do të gjejnë zgjidhje. Mundohuni që të shmangni debatet dhe problemet.

 

Binjakët Ju pret një ditë mjaft e ngarkuar, pasi asgjë nuk do të ecë siç dëshironi. Duhet të mundoheni që të ruani qetësinë, edhe pse si në punë edhe në dashuri, mund të ketë probleme dhe debate.

 

Gaforrja Dashuria do të jetë mjaft e komplikuar, por dita nuk do të jetë aspak e keqe. Jeni disi të turbullt, pasi prej pak kohësh keni dalë nga një histori dashurie dhe nuk arrini që ti besoni askujt. Ndërsa puna, parashikohet mjaft e favorshme.

 

Luani Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive sa i takon emocioneve dhe dashurisë. Bëni mirë që të mos rrezikoni, sidomos lidhur me çështjet ekonomike. Ndërsa në punë është momenti për të reflektuar, pasi shumë shpejt mund t’iu duhet që të merrni vendime të rëndësishme.

 

Virgjëresha Mundohuni që të mbani nën kontroll dëshirën për tu përfshirë në debate, ndaj mundohuni që të rrini larg polemikave. Në punë, nuk do arrini që të keni stabilitetin që kërkoni.

 

Peshorja Në dashuri nuk është e thënë që të jeni ju që duhet të bëni gjithmonë në shumë. Nëse jeni vetëm, mund të ketë zhvillime të reja shumë shpejtë. Nëse përballeni me persona që nuk e mbajnë fjalën, do të inatoseni.

 

Akrepi E shtuna do të jetë mjaft pozitive për dashurinë, pasi çdo gjë do të ecë mirë. Nëse jeni përballur me debate, ka ardhure momenti për të bërë paqe dhe për të gjetur një marrëveshje. Këshillohet që të shmangni polemikat në punë. Mundohuni që të mos tensionoheni, për gjëra që nuk ia vlen.

 

Shigjetari Në dashuri duhet të jeni të ndershëm dhe kjo është gjëja më e rëndësishme. Prania e Hënës në shenjë ju ndihmon. Parashikohen keqkuptime dhe debate të vogla. E shtuna do të jetë e mbushur me energji dhe Saturni do të ushqejë dëshirën për ndryshim.

 

Bricjapi Me praninë e Hënës në shenjën tuaj, kjo fundjavë do mund të shoqërohet me praninë e një njeriu të dashur. Pavarësisht kaosit të momentit, do të arrini që të gjeni zgjidhje, shkruan noa.al. Puna do të ecë mirë, ku do të ketë përmirësim.

 

Ujori Kjo ditë premton shumë në dashuri. Mundohuni që të mos përfshiheni në polemika, pasi kjo gjë mund t’iu krijojë probleme. Ju pret një ditë e lodhshme, ndaj mundohuni që të relaksoheni.

 

Peshqit Dashuria do të jetë e vështirë dhe stresuese nëse prej pak kohësh keni mbyllur një histori. Ka shumë pasiguri, pasi nuk e dini se çfarë ndjeni dhe dëshironi. Në punë, ky është momenti për të planifikuar dhe për të kuptuar se si duhet të lëvizni.

- Advertisement -

TE FUNDIT