5.5 C
Tirana

Fansat shqiptarë i bëjnë mirëpritje të ngrohtë me flamurin kuq e zi Rita Orës në Glasgow

VENDI

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, është duke vazhduar suksesshëm turneun e saj të koncerteve, “Phoenix”.

Shtetet e Mbretërisë së Bashkuar janë destinacioni i fundit i këtij turneu të këngëtares shqiptare, pas sukseseve të shënuara në Australi, Azi dhe Evropë.

Së fundmi, Rita mbajti koncert gjigant në Glasgow, ku dhuroi spektakël për mijëra adhuruesit e saj atje.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT