12.5 C
Tirana

Fansat e kritikojnë për foton me të pasmet, ja si u mbyll gojën Ilda Bejleri

VENDI

Gazetarja sportive Ilda Bejleri është padyshim një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar. Fotot e saj të nxehta dhe format seksi tërheqin gjithmonë vëmendjen e komentuesve në Instagram, të cilët kësaj here e kanë revoltuar keq.Teksa ka postuar një foto gjatë emisionit të futbollit, Ilda ka pozuar me një fustan të kuq të ngushtë dhe ka kthyer të pasmet drejt kamerës. Mirëpo, komentuesëve nuk i ka shpëtuar ky detaj, duke i thënë se po thyhet në mes për të reklamuar të pasmet dhe nuk e kuptojnë pozicionin e fotos.“Çfarë nuk kuptoni mi gra? Një foto është. Sikur s’keni parë me sy, shifi kontrolloji se në vend do i kesh dhe ti. Por siç thotë dhe populli, duhet me pas dy b… një ta çash, e një ta mbash me u marrë me ju”- ja ka kthyer moderatorja e revoltuar.

- Advertisement -

TE FUNDIT