17.5 C
Tirana

“Faleminderit për besimin e plotë e të palëkundur”, Greta Bardeli Gjoni falenderim publik për vlerësimin nga PD- ja…

VENDI

Nënkryetare e PD- së Shkodër dhe ish- kryetare e Këshillit të Qarkut Shkodër, Greta Bardeli Gjoni është rreshtuar në vendin e katërt në listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit 2021. Është një vlerësim për kontributin e saj jo vetëm si drejtuese e demokratëve shkodranë por edhe në administrimin e qeverisjes rajonale në Këshillin e Qarkut.

Pak orë pasi lista e PD- së për Qarkun Shkodër është bërë publike, Greta Bardeli Gjoni ka publikuar një status falenderues dhe jo vetëm në Facebook. Ajo falenderon PD- në dhe kryetarin basha për besimin e dhënë, ndërsa premton se do ti përkushtohet me devotshmëri çdo problematike. Ajo nënvizon se qytetarëve ua kemi detyrim.

PUBLIKIMI I GRETA BARDELI GJONI NË FACEBOOK

Faleminderit Partisë Demokratike dhe Kryetarit të saj z.Lulzim Basha, Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar për besimin e plotë dhe të palëkundur që më dhanë dhe më ofruan mundësinë të jem pjesë e listës së kandidatëve për të përfaqësuar Shkodren dhe qytetarët e saj.

Sot e mot do punojmë së bashku me ta dhe do i përkushtohemi me devotshmëri çdo problematike apo nevoje për të garantuar mbështetje popullore me votë , për të përcaktuar rëndësinë, dobinë dhe vlerën shoqërore, për një të ardhme më të mirë, për një qytet e rajon me dinjitet e integritet, për të gjithë qytetarët tanë të cilëve ua kemi detyrim.

Faleminderit të gjithëve nga zemra! Greta 🙏✌️

Marre ne ShkodraWeb

- Advertisement -

TE FUNDIT