14.5 C
Tirana

Është Morena Taraku, apo Angelina Jolie

VENDI

Të gjithë sytë nga Morena Taraku.

Këngëtarja Morena Taraku po punon për projektin e saj më të ri muzikor i cili si duket do të vijë i realizuar me videoklip.

Pamje nga xhirimet ajo po ndan me ndjekësit e saj në Insatgram e me një të fundit i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Këngëtarja dhe modelja seksi duket si aktorja e famshme Angelina Jolie dhe ndryshimi drastik i ka habitur fansat e saj./Lajmi.net/

- Advertisement -

TE FUNDIT