14.5 C
Tirana

‘Erdhe ti të bësh talk show’, Bledi i kthehet keq Kristit: S’di të le…

VENDI

Hyrja e Bledit në shtëpi ka shkaktuar shumë tension dhe loja thuajse ka marrë rrjedhë tjetër.

 

Që prej ditës së parë, ai “sulmoi” Luizin, Oltën, Dean, Armaldon, ndërsa tani është kapur me Kristin.

 

Bledi i tha Kristit se fjalori i tij është shumë i vakët dhe se 17 fjalë di gjithësej. Ai shtoi se Kristi nuk di të lexojë as një menu restoranti.

 

Kristi nga ana tjetër u shpreh se niveli i debatit të Bledit është shumë i ulët. Ndonëse ai erdhi me idenë për të “sulmuar” banorët, ai po e ul debatin me sulmet e tij, tha Kristi.

VIDEO:

 

- Advertisement -

TE FUNDIT