5.5 C
Tirana

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prindër për herë të parë?!

VENDI

Eni koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura pë publikun shqiptar. Ndonëse prej disa kohësh të dy ata po e mbajnë larg vëmendjes mediatike jetën e tyre private, bruime pranë “Kryefjala Nes’ bëjnë me dije se dyshja janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

 

Prej disa vitesh ata anë kruijuaj një raport të ngushtë dashurie mes tyre e tanimë familjes do t’i shtohet një tjetër anëtar. Disa ditë më parë, e motra Greta Koçi ka publikuar këngën “Motra” ku shfaqet bashkë me mamin e ardhshme. Vërdallë nëpër portale kanë qarkulluar dhe disa video mjaft gazmore me Afërditën, mami i Enit dhe Gretës.

 

Rikujtojmë se historia e tyre nisi në mënyrë krejt rastësore. Në një intervistë Eni ka treguar se me Gencin është njohur gjatë një turneu në Amerikë dhe se ai ishte shumë mendjemadh, komenti i Gretës për këtë rast ka qenë edhe më epik se vetë situata.

 

“Me Gencin jemi njohur në një turne në Amerikë. Të them të drejtën në fillim më është dukur shumë mendjemadh dhe i thashë Gretës ‘obobo si do e shtyjmë në turne, ky as muhabet s’do na bëj’ dhe përgjigja e Gretës ishte: ‘Eha sa e vret mendjen, sikur do bëjmë krushqi me të’. Përfundimin e dini besoj”, ka treguar Eni.

- Advertisement -

TE FUNDIT