5.5 C
Tirana

Eni Çobani feston ditëlindjen/ Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë

VENDI

Ditën e sotme juristja Eni Cobani feston ditëlindjen e saj të 47-të dhe urimet nga të afërmit ose komentuesit nuk kanë munguar.

Përmes një postimi në Instagram, moderatori Ardit Gjebrea i ka bërë një urim të veçantë ku ka shkruar:”Gëzuar ditëlindjen Eni Çobani. Shumë dashuri nga familja jonë’.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT